Állásajánlat

CNC marós gépkezelő

Component cnc állásajánlat

Állás leírása

A munkatárs főbb feladatai:

  • 3 tengelyes CNC megmunkálóközpont programozása- beállítása,
  • Egyedi és kis sorozatú alkatrészek műszaki rajz szerinti gyártása,
  • Szerszámbemérések és gép felszerszámozások végrehajtása,
  • Munkadarab befogókészülékek cseréje és beállítása,
  • A gyártás precíz és pontos dokumentálása,
  • Elkészült alkatrészek mérése és ellenőrzése kézi mérőeszközökkel.

A számunkra ideális jelöltre jellemzők:

  • Gépi forgácsoló képesítés,
  • Minimum 2-3 éves szerzett szakirányú tapasztalat,
  • Forgácsolásban szerzett gyakorlat,
  • Tapasztalat egyedi és kis sorozatszámú alkatrészek gyártásában,
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése,
  • Mérési ismeretek,
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • OKUMA gépeken szerzett tapasztalat,
  • Egyéb fémmegmunkálási tapasztalat,
  • Egyéb megmunkálógép kezelésének ismerete,
  • Kreativitás, együttműködési készség, rugalmasság,

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú és folyamatosan fejlődő vállalti háttér,
  • Fiatalos, segítőkész és motivált csapat (átlagéletkor 40 év alatt!),
  • Emberközpontú vezetőség és csapatépítés,
  • Európai színvonalú, igényes munkakörnyezet,
  • Tapasztalatfüggő versenyképes bérezés,
  • 100% bejelentett 8 órás munkaviszony,
  • Útiköltségtérítés.

Munkavégzés helye: 2462 Martonvásár

Fényképes szakmai önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk:  cnc@componentkft.hu